_ _
_

Dáme vám čas spoznať
Nový Renault

Renault Zoznamka 365 vám prináša jedinečnú možnosť dôverne spoznať vášho budúceho partnera a spoločníka na cestách. Ponúkame vám možnosť dlhodobej výpožičky vozidiel Renault.

Chcem sa zoznámiť

Príbeh tých, ktorí sa už zoznámili

Dajte nám vedieť cez hashtag #zoznamka365

#renault #zoznamka365 Séria online fotiek k projektu Renault Zoznamka #zoznamka365, kde si môžeš aj ty požičiať #capture na 2 dni a vyraziť s ním na výlet! Samozrejme #uplnezadarmo 🙌 @natykerny @renault_sk ______ #photo…   zobraziť viac »

Auto odskusane a chvalim @renault_sk a @autostyl_ za takuto moznost v ramci akcie #zoznamka365 Predsa len pri skusobnej jazde u dealera je tych par kilometrov plnych emocii z noveho spojenych s opatrnou…   zobraziť viac »

Repost od @natykerny na Instagrame: „#Spolupráca / 🚗 Zoznámte sa! Toto je na pár dní môj nový kamarát od @renault_sk ktorého musíš spoznať. 👀 Volá sa #CAPTUR a vďaka špeciálnym funkciám je to skvelý mestský…   zobraziť viac »

@renault_sk #zoznamka365 #renaultzoznamka #suv #familycar #adventure #renaultkadjar #kadjar2019 #renaultcars @nikon_cz_sk #d750 #nikond750 #frenchcar #renault #dubnicanadvahom @autostyl_ @grouperenault…   zobraziť viac »

"požičaj si ma", tak sme si ťa požičali a dúfame, že prejdeš zaťažkávacou skúškou dvoch nezbedných detí :D ...dnes to bolo trošku terénu (aj blata) a zajtra výlet už po asfaltke nesmie chýbať. @renault_sk…   zobraziť viac »

#Spolupráca / 🚗 Zoznámte sa! Toto je na pár dní môj nový kamarát od @renault_sk ktorého musíš spoznať. 👀 Volá sa #captur a vďaka špeciálnym funkciám je to skvelý mestský spoločník ... ale! Užiješ si to…   zobraziť viac »