_ _
_

Dáme vám čas spoznať
Nový Renault

Renault Zoznamka 365 vám prináša jedinečnú možnosť dôverne spoznať vášho budúceho partnera a spoločníka na cestách. Ponúkame vám možnosť dlhodobej výpožičky vozidiel Renault.

Chcem sa zoznámiť

Príbeh tých, ktorí sa už zoznámili

Dajte nám vedieť cez hashtag #zoznamka365

Cez víkend som mal možnost spoznať toto celkom slušné SUV. 🚎 Túto možnosť máte aj vy na > zoznamka365.renault.sk #kadjar #zoznamka365 #suv #renaultkadjar #trnava #autolamacbratislava #eduarddanisphotography…   zobraziť viac »

#renaultkadjar #thuesday #kadjar #detail #car #suv #offroad #new #renaultkadjar2019 #lights #car #zoznamka365 #eduarddanisphotography #sk #picoftheday

Môj Capturček na chvíľu "opúšťam" a idem skúsiť niečo väčšsie - #kadjar 😍 #zoznamka365 - @renault_sk mi ho požičia na 2 dni zdarma (do 300km). Aj vám, keď budete chcieť 😊 Na výber je aj Megane, alebo Captur…   zobraziť viac »

#zoznamka365 #renault#megane#grandcoupe#super auto

Každý vzťah raz začal prvým zoznámením.. 😊 To platí ako na ľudí tak na autá 😉 Šulko má to svoje zoznámenie už za sebou a zajtra (1.6.) ho ide spečatiť 🤵👰 Pomocou #zoznamka365 sa môžeš zoznámiť s Renaultom…   zobraziť viac »

❕#zoznamka365 výzva❕ Napíš do komentu kam by si šiel na výlet a označ s kým.. ak ti to dotyčná(ý) potvrdí tak len dohodneš termín u predajcu a 2dni a 300 km 🛣️ sa môžete všetci spolu voziť a zoznamovať..…   zobraziť viac »