_ _
_

Dáme vám čas spoznať
Nový Renault

Renault Zoznamka 365 vám prináša jedinečnú možnosť dôverne spoznať vášho budúceho partnera a spoločníka na cestách. Ponúkame vám možnosť dlhodobej výpožičky vozidiel Renault.

Chcem sa zoznámiť

Príbeh tých, ktorí sa už zoznámili

Dajte nám vedieť cez hashtag #zoznamka365

Prežite vzrušujúce dobrodružstvo v absolútnom pohodlí. Nový Renault KADJAR čaká na vás! #RenaultKADJAR #KADJAR #Design #French #SUV #CarGram#zoznamka365

Milovníci kvalitného zvuku si prídu na svoje s Novým Renault KADJAR, ktorý je vybavený špičkovým hudobným systémom od Bose. #Renault #KADJAR #SUV #Car #BigCar#Design #French #zoznamka365 #Bose #Sound…   zobraziť viac »

Krásna @sweetladylollipop sa môže pochváliť takouto červenou spoločnosťou. 😍 Pristane im to spolu, čo poviete? Ak by ste chceli aj vy Renault CAPTUR ako parťáka na cesty, neváhajte sa zapojiť do #zoznamka365…   zobraziť viac »

V meste mu to naozaj pristane, čo poviete? #CAPTUR #Renault #city #french #design #suv #cargram #zoznamka365

Uniknite z každodennej rutiny vo veľkom štýle s modelom #KADJAR. #Renault #design #car #lights #SUV #bigcar #french #zoznamka365

Back in the game 🌸 #bratislava . . . Kedze v byte nemam klimatizaciu, v aute sa citim asi najlepsie. Skuste aj vy @renault_sk #captur na 2 dni free a uz z neho nevystupite ☺️ Je to v ramci projektu #zoznamka365…   zobraziť viac »