_ _
_

Dáme vám čas spoznať
Nový Renault

Renault Zoznamka 365 vám prináša jedinečnú možnosť dôverne spoznať vášho budúceho partnera a spoločníka na cestách. Ponúkame vám možnosť dlhodobej výpožičky vozidiel Renault.

Chcem sa zoznámiť

Príbeh tých, ktorí sa už zoznámili

Dajte nám vedieť cez hashtag #zoznamka365

Vždy som chcela mať veľké, dospelácke auto, ale nie také to do ktorého všetci kukajú, že kto to šoféruje, ale také, do ktorého pomestím deti, kočíky a všetky naše hračky od snowboardov až po Tobišove bicykle. Koleos…   zobraziť viac »

Zoznamka s Renault Kadjar #renault #kadjar #renaultkadjar #zoznamka365

#zoznamka365 #renault 🚗🚗🚗

Čo vás ako prvé zaujme na modeli Renault CAPTUR? Hliníkové disky, alebo dvojfarebná karoséria? 😊 Foto: @roadblog.cz #Renault #CAPTUR #Design #car #Outdoor #cargram #zoznamka365

Túžite aj vy po tomto červenom tátošovi menom Renault CAPTUR? 😍 Využite poslednú príležitosť zapožičať si ho v rámci #zoznamka365 a získajte ho na 2 dni s limitom 300 km. 👏 A spoločnosť na výlet máte istú,…   zobraziť viac »

#spolupráca I Dovolenka nám už síce skončila, no ja zase balím kufre a presúvam sa. 🏎️ Tento letný "kočovný" život, to je moje - šoférovanie milujem a cesty medzi Bratislavou a Svitom už poznám naspamäť.…   zobraziť viac »