Interiér

Inovatívny interiér

Inovatívny interiér

Veľkorysý priestor medzi prednými a zadnými sedadlami a inovatívnou opierkou na ruku. Modulárne úložné priestory s objemom 35 litrov, rozmiestnené po celom interiéri.
_ _
ZADNÉ SEDADLÁ

ZADNÉ SEDADLÁ

Zadné sedadlá je možné posunúť až o 16 cm, čo umožňuje jednoduché zväčšenie nákladového priestoru.
_ _
_ _
BATOŽINOVÝ PRIESTOR

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Využite až 1 525l batožinového priestoru na prepravu veľkého množstva batožiny.
_ _
MULTIMEDIÁLNY SYSTÉM

MULTIMEDIÁLNY SYSTÉM

Systém openR link je inovatívny multimediálny systém, ktorý obsahuje to najlepšie zo služieb Google a služieb Renault. Zobrazovacia plocha displejov novej generácie má 774 cm2.
_ _

EXTERIÉR

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

Renault Austral je elegantné športové SUV s mohutnou a energickou prednou maskou, ktorá odráža identitu značky Renault.

Športového ducha modelu Renault Austral ešte viac zvýrazňujú: úplne nová tmavá chrómovaná šachovnicová maska, 20“ disky kolies z ľahkých zliatin a nový svetelný podpis predných LED svetlometov v kombinácii s technológiou Matrix LED vision.
_ _
esprit Alpine

esprit Alpine

Premiéra verzie esprit Alpine, ktorá vznikla z historickej spolupráce dizajnerských tímov Renault a Alpine dodáva vozidlu Renault Austral ešte športovejší vzhľad.
_ _
_ _

Esprit Alpine

Čalúnenie v kombinácii látka carbon / Alcantara® s modrým prešívaním, volant potiahnutý kožou nappa/Alcantara® s prešívaním vo farbe francúzskej trikolóry.
_ _
Matrix LED vision

Matrix LED vision

Tento systém, ktorý je k dispozícii na prianie, umožňuje vodičovi používať diaľkové svetlá bez ohľadu na okolitú premávku. Svetlomety vytvárajú tieň, ktorý obklopuje protiidúce vozidlá, aby nedochádzalo k oslepeniu ostatných vodičov.
_ _
Active driver assist

Active driver assist

Systém reguluje rýchlosť podľa stavu okolitej dopravy, udržuje bezpečnú vzdialenosť a zaisťuje vycentrovanie v jazdnom pruhu. Keď sa premávka spomalí, systém Stop & Go umožní automatické zastavenie a rozjazd vozidla.
_ _
Harman Kardon

Harman Kardon

Zvuk v HiFi kvalite systému Harman Kardon poskytuje výkon celkom 485 W prostredníctvom 2 výškových reproduktorov po stranách palubnej dosky, 2 basových reproduktorov vo výplniach predných dverí, 2 priestorových reproduktorov, 1 prednej centrálnej jednotky, 2 výškových a 2 basových reproduktorov vo výplniach zadných dverí a 1 subwooferu v batožinovom priestore.
_ _
E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid novej generácie kombinuje 1 benzínový motor s obsahom 1,2 litra s 2 elektromotormi. Táto sústava motorov zaisťuje výkon 200 k.
_ _
E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid

Jazdite na elektrinu až 130 km/h a v meste až 80% času jazdy: batéria sa dobíja pri spomaľovaní a brzdení. Vozidlo nie je potrebné nabíjať z elektrickej zásuvky.
_ _
4Control advanced

4Control advanced

Systém 4Control advanced si poradí s každou zákrutou. V ostrých zákrutách tento systém zlepšuje agilitu a pri vysokých rýchlostiach poskytuje vozidlu vyššiu stabilitu. K dispozícii len s motorizáciou E-Tech full hybrid.

Сhcem vyskúšaťRenault Austral

Možnosť registrácie je momentálne nedostupná

Príbeh tých, ktorí sa už zoznámili
Dajte nám vedieť cez hashtag #zoznamka365

Už týždeň sa zoznamujem s týmto Renaultom Kadjar a teda poviem Vám - je do koča i do voza...respektíve sa bude viac hodiť prirovnanie - je do mesta i do prírody! Nie je lepší off po týždni ako keď ideš…   zobraziť viac »

Už viete, kam máte namierené tento víkend? 😉 #KADJAR #Renault #Explore #Road #Car #Nature #Zoznamka365

Najznámejší slovenský módny návrhár Fero Mikloško si užíva svoj Nový Renault Kadjar naplno. A čo vy? Spoznajte toto štýlové SUV - dáme vám na to dva dni a limit 300 km. @mikloskofashiondesign | ⚠️ Spoznajte…   zobraziť viac »

Nový Renault KADJAR ponúkne zážitok z jazdy na každej ceste, bez ohľadu na prekážky. Kam by ste s ním vyrazili? ☺️ #Renault #KADJAR #NEW #Design #SUV #Zoznamka365